روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ August 08 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

سرمربی تیم فوتسال نامی نو:

حدود 70 درصد تیم بومی می‌شود

  • کد خبر 11282
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۵/۰۸

همین که سرمربی جدید تیم نامی نو تاکید دارد حدود 70 درصد ترکیب تیمش را بازیکنان بومی تشکیل می‌دهند، یعنی این که فصل تازه‌ای برای فوتسال بانوان اصفهان در پیش خواهد بود.

 طی رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، اصفهانی‌ها پس از سال‌ها صاحب یک تیم شدند؛ تیمی که از میانه‌های فصل لقب نماینده دیار زایند رود را به دوش کشید و همین مسئله موجب شد تا در این تیم خبری از بازیکنان بومی نباشد؛ اما ماموریت باشگاه در فصل پیش رو بر تمرکز بهره‌گیری از ظرفیت فوتسالیست‌های اصفهانی تعریف شده است.
رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر فوتسال بانوان از 17 مرداد ماه سال جاری آغاز می‌شود و شروع این مسابقات بهانه‌ای شد تا گفت و گویی با میترا چین سری، سرمربی 47 ساله نامی نو داشته باشیم و در جریان وضعیت این تیم که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی وارد لیگ می‌شود، قرار بگیریم.
از شرایط تمرینی تیم قبل از شروع لیگ بگویید؟
چند روزی است که تمرینات آماده سازی تیم برای فصل جدید رقابت‌های لیگ به طور مستمر آغاز شده است و بازیکنان صبح و عصر به تمرین مشغول هستند.
فرآیند جذب بازیکنان مورد نظر چند درصد عملیاتی شده است؟
با توجه به هدف جدید باشگاه نامی نو که بر استفاده هرچه بیشتر بازیکنان اصفهانی در ترکیب تیم متمرکز شده است، در تلاشیم تا 70 درصد ترکیب تیم را بازیکنان بومی تشکیل دهند از این رو فراخوان اعلام کردیم تا افراد علاقه مند در فرآیند تست گیری باشگاه شرکت کنند که بعد از ارزیابی‌های انجام شده و در پایان دوره تست گیری که داشتیم هشت نفر از بازیکنان بومی اصفهان انتخاب شدند و در این مدت جلسات تمرینی متعددی با آنها برگزار کردیم تا از نظر عملکرد فنی و بدنی محک بیشتری بخورند.
 نفرات جدیدی به کادر فنی تیم اضافه می‌شوند؟
با توجه به نگاه و اهداف باشگاه، در صورت توافق باشگاه، کادر فنی کاملی را امسال در کنار تیم خواهیم داشت، چرا که فصل گذشته تمام فشار روی  کمک سرمربی تیم بود. امسال با توجه به تغییرات عمده‌ای که داشتیم این نیاز وجود دارد که کادر فنی تیم کامل باشد.
 با توجه به این که تیم نامی نو فصل گذشته در اولین حضور به مقام قهرمانی دست یافت، توقعات از این تیم بالاتر رفته است و همگان انتظار تکرار دوباره این عنوان را دارند، با این حساب قبول دارید پذیرفتن سرمربیگری این تیم ریسک بود؟
قطعا تیمی که قهرمان می‌شود به دنبال حفط جایگاه و اعتبار خود با توجه به ابزار و داشته‌هایش است. در این فصل ما تغییرات زیادی خواهیم داشت. به دست آوردن قهرمانی بسیار سخت است؛ اما دفاع و حفظ آن به مراتب سخت‌تر است، بنابراین تمام تلاش مان را خواهیم کرد با توجه به شرایط جدید و توانمندی که داریم در لیگ جدید تیم راحتی برای حریفان نباشیم و به هدفی که داریم برسیم.
وضعیت دیگر تیم‌ها را برای فصل جدید چطور می‌بینید؟
تا لیست تیم‌ها بسته نشود و لیگ شروع نشود نمی‌توان اظهارنظر قطعی کرد. نام تیم‌ها و همچنین مربیانی که این روزها از آن‌ها اسم برده می‌شود که در لیگ پیش رو حضور دارند همگی اسامی بزرگ و خوبی هستند؛ اما باید دید تا آخرین لحظه خواهند بود و از همه مهم‌تر تا پایان لیگ ماندنی هستند یا خیر.
حضور باشگاه‌های بخش خصوصی را در پویایی رقابت‌های لیگ چطور می‌بینید؟
حضور باشگاه‌های بخش خصوصی همچون نامی نو و علاقه آن‌ها برای حمایت از ورزش بانوان بسیار ارزشمند است به طوری که در این چند سال اخیر شاهد پویایی و تحرک خاصی در لیگ بانوان کشور بوده‌ایم و پیشرفت قابل توجهی در فوتسال بانوان رخ داده است.
 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس