روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ August 08 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

لژیونر شدن بیرانوند و علیپور منتفی شد

  • کد خبر 11277
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۵/۰۸

لژیونر شدن ۲ ستاره پرسپولیس تهران منتفی شد و آن‌ها در جمع سرخپوشان پایتخت خواهند ماند.

علیرضا بیرانوند و علی علیپور، بازیکنان پرسپولیس تهران که در چند سال اخیر در این تیم درخشش خوبی داشتند، پیشنهاد‌هایی از اروپا دریافت کردند و درصدد لژیونر شدن بودند، اما پس از جمع بندی نهایی قید حضور در فوتبال خارج از ایران را زدند و در پرسپولیس ماندنی شدند.

بیرانوند که دروازه بان اصلی تیم ملی ایران هم محسوب می‌شود از ژاپن، ایتالیا، انگلیس و ... پیشنهاد داشت، اما سپس با برگزاری جلسات متعدد با جعفر کاشانی، ایرج عرب و هیئت مدیره پرسپولیس تصمیم گرفت تا در این تیم بماند. بیرو گلر اصلی سرخپوشان محسوب می‌شود و روز گذشته (دوشنبه) نیز به ساختمان باشگاه پرسپولیس در خیابان سئول رفت تا با ایرج عرب صحبت‌هایی انجام دهد.

علی علیپور هم که در ۲ فصل گذشته آقای گل سرخ‌ها شده بود، مصمم بود تا از پرسپولیس برود که این بازیکن هم تصمیم گرفت تا در این تیم بماند و حضورش در جمع شاگردان کالدرون قطعی است. علیپور و بیرانوند در کنار نوراللهی، خلیل زاده، امیری، ترابی و ... بازیکنان تاثیرگذار تیم پرسپولیس محسوب می‌شوند.

البته علیپور باتوجه به مشکلات مالی، خواستار مشخص شدن وضعیت قرارداد و افزایش آن است و به همین دلیل امروز (سه شنبه) راهی ساختمان باشگاه در خیابان سئول خواهد شد. این ۲ بازیکن مصر هستند تا بازهم در پرسپولیس بازی کنند تا پس از پایان قراردادشان به اروپا بروند.

درحال حاضر علیرضا بیرانوند تا سال ۱۴۰۰ با پرسپولیس قرارداد دارد و همچنین علیپور نیز یک فصل دیگر باید در پرسپولیس بماند و به همین دلیل برای حضور در فوتبال اروپا باید رضایت نامه می‌گرفتند که باشگاه پرسپولیس مبلغ زیادی را مشخص کرده بود و این ۲ بازیکن می‌خواهند پس از اتمام قرارداد، از جمع سرخپوشان بروند. علی بیرو

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس