روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۲۷ دى ۱۳۹۸ January 17 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

برگزاری برنامه های جذاب در ناژوان اصفهان

  • کد خبر 11202
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۴/۳۱

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت:برنامه‌های جذابی همزمان با آغاز فصل تابستان در منطقه ناژوان، جاده سلامت و میدان جنگاهی در نظر گرفته شده است.

حسن شفیعی مدیر طرح ساماندهی ناژوان با بیان اینکه برنامه‌های جذابی همزمان با آغاز فصل تابستان در منطقه ناژوان، جاده سلامت و میدان جنگاهی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: در این راستا هر روز برنامه‌ای برای آشنایی کودکان و نوجوانان با بازی‌های حرکتی و ورزشی و همچنین جمعه‌ها ایستگاه‌های سفالگری و نقاشی با دست در مجاورت جاده سلامت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هر جمعه با همکاری هیئت‌های ورزشی، آموزش‌های همگانی برای آشنایی بیشتر شهروندان و گردشگران با با رشته‌های ورزشی کمتر شناخته شده در میدان جنگاهی ناژوان برگزار می‌شود.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان عنوان کرد: ایستگاه‌های ورزشی هر روز در ضلع جنوبی و شمالی رودخانه زاینده رود در مجموعه ناژوان فعال است که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است البته به صورت دائمی در طول سال نیز به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های جنگ ناژوان در صورت تداخل نداشتن با مناسبت‌های خاص هر شب از ساعت ۲۱ در میدان جنگاهی ناژوان برگزار می‌شود.

شفیعی با اشاره به استقبال طیف‌های مختلف مردم از جاده سلامت و ایستگاه‌های سلامت در روز‌های پنج شنبه و جمعه هر هفته، افزود: با هماهنگی کمیته سلامت سازمان فرهنگی، تفریحی و ورزشی شهرداری اصفهان و همکاری سایر ارگان‌های مربوطه مثل دانشکده علوم پزشکی، برنامه‌های مربوط به سلامت در جاده سلامت ناژوان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به طرح‌های در دست اقدام ناژوان، خاطرنشان کرد: فاز اول احداث کلکتور آب فضای سبز ناژوان ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و عملیات اجرایی مخزن شماره سه آب فضای سبز نیز آغاز شده و حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان ادامه داد: این طرح‌ها برای صرفه جویی و استفاده بهینه از آب انجام می‌شود. با توجه به فرسودگی شبکه لوله ناژوان طرح احداث کلکتور در سطح منطقه ناژوان مصوب شد و احداث کلکتور در ضلع شمالی رودخانه امسال آغاز شده که پیشرفت ۳۰ درصدی داشته است.

شفیعی ادامه داد: احداث فاز دوم این کلکتور نیز در ضلع جنوبی رودخانه و با هدف آبرسانی به منظور حفظ فضای سبز انجام می‌شود.

وی افزود: مطالعات اولیه احداث جاده سلامت سه انجام شده است و این جاده در مرحله طراحی است. این جاده به موازات جاده سلامت یک احداث و عملیات اجرایی آن در چند ماه آینده آغاز می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس