روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۲۷ دى ۱۳۹۸ January 17 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

معاون فروش توزیع برق اصفهان اعلام کرد:

حذف قبوض کاغذی برق در اصفهان از ابتدای مهرماه

  • کد خبر 11194
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۴/۳۰

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با اشاره به راه‌اندازی طرح ملی قبوض برق سبز الکترونیکی از ۲۵ خرداد ماه سال جاری، گفت: از ابتدای مهرماه قبوض کاغذی برای مشترکان این شرکت حذف شده و از طریق پیامک ارسال می‌شود.

مهرداد جنتیان با اشاره به مزایای حذف قبوض کاغذی، اظهار کرد: با اجرای این طرح توجه ویژه ای به رعایت مسائل زیست محیطی شده و از قطع شدن تعداد زیادی اصله درخت جلوگیری می‌شود زیرا در حدود هفت میلیون برگ قبض که در طول یکسال به دست مردم می‌رسید حذف می‌شود.

وی افزود: همچنین با حذف قبوض کاغذی، ارتباط دو سویه بین مردم و شرکت توزیع بیش از پیش تقویت شده و مردم نیز می‌توانند پیشنهادات خود را از این طریق به ما ارائه دهند همچنین محتوای بخشنامه ‌ها و یا خاموشی برنامه ریزی شده‌ را می توان قبل از اعمال به اطلاع مردم رساند.

‌معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: قبوض از این پس به صورت پیامکی به دست مردم می‌رسد، بنابر این باید شماره تلفن حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار مشترک را جمع آوری کنیم البته شماره تلفن حدود ۶۰ درصد از مشترکان از قبل موجود است، در حین جمع آوری شماره تلفن‌ها، این موارد نیز صحت سنجی می‌شود.

جنتیان افزود: تا پایان شهریور ماه تمام تلفن‌ها به روز رسانی می‌شود، از مهرماه این طرح اجرا و قبوض حذف شده و به جای قبوض برای مردم پیامک ارسال می‌شود.

وی اضافه کرد: اگر مشترکی به فیزیک قبض نیاز داشته باشد می‌تواند به وب‌سایت شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان به آدرس www.eepdc.ir مراجعه و قبض را دریافت  کند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان دو دسته مشترک دارد، در سال‌های گذشته توانسته‌ایم شماره تلفن  ۱۲هزار مشترک "دی‌ماندی" ( کارخانه جات و مشترکان سنگین) را جمع آوری و با نصب کنتورهای فهام، قرائت عملکرد از راه دور انجام می گیرد. 

جنتیان با بیان اینکه مشترکان خانگی نیز از ابتدای مهرماه قبض دریافت نمی‌کنند، افزود: برای جمع‌آوری تلفن مشترکان خانگی روش‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم، در روش اول همراه با قبض برق بروشوری برای مشترکان ارسال می‌شود که باید رمز رایانه هشت رقمی برق که در قبض آنها موجود است، را به همراه شماره تلفن خود در این بروشور بنویسند و مامور برق این بروشورها را جمع آوری می‌کند.

وی اضافه کرد: در روش دوم مردم می‌توانند با برقراری تماس تلفنی با سامانه سمیع به شماره "۳۰۸۲۱" از ساعت ۷ صبح تا ۹ شب تماس گرفته و شماره تلفن همراه خود را در این سامانه ثبت کنند به دنبال آن هستیم که این سامانه بدون حضور اپراتور بتوانند به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تماس مشترکان باشد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: مردم می توانند " ستاره، رمز رایانه قبض برق" را به سرشماره "۲۰۰۰۱۲۱" پیامک کنند که از این طریق نیز شماره تلفن آنها ثبت خواهد شد، آخرین روش برای ثبت شماره تلفن نیز اقدام از طریق سایت شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان است.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس