روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۲۷ دى ۱۳۹۸ January 17 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

پیش بینی وزش باد نسبتا شدید در نیمه شرقی، شمال و جنوب استان اصفهان

  • کد خبر 11180
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۴/۲۸

کارشناس پیش‌بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت:طی دو روز آینده آسمان در بیشتر مناطق صاف تا کمی ابری و در نیمه شرقی، شمال و جنوب استان وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

حجت‌الله علی‌عسگریان کارشناس پیش‌بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان اشاره به وجود جوی نسبتاً پایدار در استان در دو روز آینده، اظهار داشت: بر این اساس طی این مدت آسمان در بیشتر مناطق صاف تا کمی ابری و در نیمه شرقی، شمال و جنوب استان وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: برای امروز احتمال وقوع پدیده ریزگرد وجود ندارد، ولی از فردا شب تا اواسط روز یکشنبه به دلیل افزایش سرعت وزش باد در نواحی شمال و شرق خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی دور از انتظار نیست و در این مدت نواحی مرکزی نیز غبارآلود است.

کارشناس پیش‌بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت آینده دمای هوا تغییر محسوسی نخواهد داشت گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز ۴۰ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما در خنک‌ترین ساعات صبح فردا ۲۱ درجه سانتیگراد است.

وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت آینده کاشان با دمای ۴۴ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقطه و بویین میاندشت با دمای ۱۴ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مناطق استان گزارش شده است.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس