روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ August 14 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال؛

هماوردی اصفهان و خوزستان

  • کد خبر 11094
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۴/۱۸

هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور در حالی عصر امروز با برگزاری هفت دیدار پیگیری می‌شود که تیم‌های اصفهانی برای کسب اولین پیروزی جدال سختی با تیم‌های اهوازی در پیش خواهند داشت، تیم گیتی پسند در اهواز به مصاف تیم حفاری می‌رود و تیم هایپر شاهین شهر مقابل تیم اهورای بهبهان قرار می‌گیرد.

 مصاف شاگردان «بی غم» با گربه سیاه همیشگی سرخ پوشان
تیم گیتی پسند که هدفی جز قهرمانی در لیگ برتر فوتسال ندارد، در هفته اول مقابل تیم همشهری‌اش به نتیجه‌ای بهتر از تساوی نتوانست دست یابد تا کسب سه امتیاز هفته دوم برای این تیم اهمیت دوچندانی پیدا کند. سرخ پوشان اصفهانی در حالی به کسب یک امتیاز دیدار با هایپر شاهین شهر رضایت دادند که در هفته اول تعدادی از بازیکنان‌شان را در اختیار نداشتند. شاگردان بی غم، در حالی در این هفته به مصاف حفاری می‌روند که بازی‌های این دو تیم طی چند فصل گذشته همیشه حساس و البته پرحاشیه بوده است. تیم حفاری اهواز در فصل گذشته در مرحله پلی اف این رقابت‌ها حذف شد. مدیران این تیم برای این فصل یعقوب مراقی که سال‌های گذشته در تیم‌های پایه ملی حفاری فعالیت کرده است را به عنوان سرمربی برگزیده و با بسیاری از بازیکنان این تیم نیز تمدید کردند. حفاری اکثر سال‌ها تیمی بومی داشته است و برای این فصل نیز سنت‌شکنی نکرد. یعقوب مراقی در مراحل آماده‌سازی تیمش، اردویی یک‌هفته‌ای در بروجن را در دستور کار قرار داد که در این اردو بازی‌های دوستانه نیز انجام دادند. اهوازی‌ها در اولین بازی این فصل، مهمان شاهین کرمانشاه بودند که این بازی با نتیجه پرگل 6 بر 4 به نفع آنها به پایان رسید تا شاگردان مراقی با کسب سه امتیاز این دیدار و تعداد گل زده بیشتر نسبت به تیم آذرخش بندرعباس در رده پنجم قرار بگیرند. قضاوت دیدار تیم‌های گیتی پسند و حفاری اهواز که امروز ساعت 17 در اهواز برگزار می‌شود را محمودرضا نصیرلو بر عهده دارد و حمیدرضا طیب طاهری، محسن وحدانی و محمد شرونی او را همراهی می‌کنند. همچنین عباس دهقانپور ناظر داوری این بازی است.
تقابل تیم تازه وارد لیگ با اهورای بهبهان
 تیم هایپر شاهین شهر که یکی از تیم‌های تازه وارد لیگ در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر محسوب می‌شود در هفته اول این مسابقات در مقابل تیم مدعی گیتی پسند قرار گرفت که این دیدار با نتیجه پرگل سه بر سه به پایان رسید. شاگردان رستمی با ارائه یک نمایش جذاب و تماشایی در برابر تیم نایب قهرمان فصل گذشته نشان دادند حرف‌های زیادی در این فصل برای گفتن دارند و حریف دست وپا بسته‌ای برای تیم‌ها نیستند. هایپری ها در هفته دوم در یک دیدار خانگی مقابل تیم اهورای بهبهان قرار می‌گیرند، دیداری که نتیجه آن برای هر دو تیم حائز اهمیت است. هایپری ها با یک امتیاز به‌صورت مشترک با گیتی پسند در رده هفتم جدول رده‌بندی و اهورای بهبهان نیز به‌واسطه گل زده بیشتر نسبت به فرش آرا و سوهان محمد سیما در رده یازدهم قرار دارد. اهورایی‌ها نیز ازجمله تیم‌هایی بودند که در بازی‌های آخر فصل گذشته با کمترین تعداد نفرات راهی شهرهای دیگر می‌شدند و هواداران آنها نقش مهمی در بقای این تیم در لیگ برتر داشتند. آنها برای آمادگی هرچه بیشتر برای لیگ اردویی در اصفهان برگزار کردند و با تیم گیتی پسند نیز مسابقه دادند. این تیم، هفته گذشته در اولین دیدار به مصاف تیم قهرمان فصل گذشته رفت که این دیدار با نتیجه ۷ بر ۴ به نفع تیم مس سونگون به پایان رسید. وظیفه قضاوت در این بازی بر عهده علیرضا رمضانی، محمد داود پور، حمید سلیمانی و ولی ا...رضایی است. همچنین مهران جعفری ناظر داوری این دیدار است. این دیدار عصر امروز از ساعت 18 در ورزشگاه تختی شاهین شهر برگزار می‌شود.
 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس