روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ October 19 , 2019
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

فراخوان نام نویسی اهالی رسانه در جشنواره بین المللی کودک ونوجوان

  • کد خبر 11089
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۴/۱۸

فراخوان نام نویسی اهالی رسانه در جشنواره بین المللی فیلم های کودک ونوجوان در اصفهان منتشر شد.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان، نمایندگان رسانه‌های رسمی تا ۲۵ تیر می‌توانند برای حضور در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به نشانی www.icff.ir ثبت نام کنند.

نمایندگان رسانه‌های داخلی و خارجی شامل خبرگزاری‌ها، نشریات مکتوب و برنامه‌های اینترنتی که مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارند همچنین برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به نشانی www.icff.ir و مطالعه دقیق شیوه‌نامه مندرج در این بخش، درخواست خود را در بخش ثبت‌نام خبرنگاران و اهالی رسانه ثبت کنند.

این فراخوان تمامی گروه‌های رسانه ازجمله برنامه‌سازان رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی، خبرگزاری‌ها، سایت‌ها، روزنامه‌ها، مجلات را در بر می‌گیرد.

همچنین اهالی رسانه علاوه بر تکمیل اطلاعات شخصی لازم است معرفی نامه‌ای از رسانه متبوع خود در پایگاه اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم‌های کودک ونوجوان ارائه کنند.

اسامی متقاضیان و لیست نهایی رسانه‌های پذیرفته شده هم از طریق سایت جشنواره منتشر خواهد شد.

سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا تابش ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس