روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ December 10 , 2019
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رییس هیئت ووشوی استان در گفت و گو با «زاینده رود» خبر داد:

بازگشت «شهربانو منصوریان» به اصفهان

  • کد خبر 10709
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۳/۰۸

رییس هیئت ووشوی استان اصفهان از برگزاری طرح آمایش استعدادیابی تالو و ساندای ویژه پسران سنین 6 تا 14 سال خبر داد. محسن روناسی در گفت وگو با زاینده رود با اعلام این خبر گفت: این طرح روز جمعه 24 خرداد ساعت هشت و 30 دقیقه صبح در خانه ووشوی استان اصفهان آغاز می‌شود.

 وی با بیان اینکه نفرات منتخب به اردوی تیم استان اصفهان دعوت شده و به صورت رایگان زیر نظر مربیان آموزش می‌بینند، افزود: نفرات برگزیده در این طرح برای شرکت به مسابقات المپیاد کشور اعزام خواهند شد.
رییس هیئت ووشوی استان اصفهان به انتخاب این هیئت به عنوان هیئت برتر کشور در سال 97 نیز اشاره کرد و گفت: برای پنجمین سال متوالی توانستیم عنوان هیئت برتر کشور را به دست آوریم.
 روناسی ادامه داد: هیئت ووشو با کسب 1020 امتیاز به عنوان هیئت برتر کشور معرفی شد که تعداد بالای ملی پوشان اصفهانی یکی از پارامترهای این انتخاب بود.
وی با بیان اینکه مباحث فرهنگی از دیگر فاکتورهای ارزیابی هیئت‌های ورزشی است، تصریح کرد: 15 نفر از مدال آوران اصفهانی مدال‌های خود را در مناسبت‌های مختلف به خانواده شهدای مدافع حرم اهدا کرده‌اند. در بخش آموزش و تعداد مربی و داور حرف اول را در کشور می‌زنیم و مربیان برتر کشور هم در بخش مردان و هم در بخش بانوان از استان اصفهان انتخاب شده‌اند.
رییس هیئت ووشوی استان اصفهان با بیان اینکه در بخش سخت افزاری و نرم افزاری اقدامات خوبی انجام داده‌ایم، افزود: مربیان را بر اساس زمان آغاز مربی‌گری، سطح بندی دوره مربی‌گری و کلاس‌های آموزشی که برگزار کرده‌اند، سطح‌بندی کرده‌ایم. همچنین در چند دوره استعدادیابی در سال 97 نزدیک به 3 هزار نفر را ارزیابی و افراد مستعد را شناسایی کردیم که به جمعیت ورزشکاران ما اضافه شدند.
 وی ادامه داد: در سال‌های گذشته نزدیک به 90 درصد اعضای تیم ملی بانوان از ورزشکاران گرفته تا مربی و سرپرست از استان اصفهان بوده و همچنین 60 درصد ترکیب تیم ملی مردان را اصفهانی‌ها تشکیل می‌دهند که این موضوع بیانگر جایگاه بالای ووشو در استان است.
رییس هیئت ووشوی استان اصفهان به میزبانی مسابقات انتخابی تیم ملی در سال گذشته نیز اشاره کرد و گفت: در سال جاری هم میزبان اردوی تیم ملی آقایان و بانوان هستیم که این اردو از 10 تا 24 خرداد در اصفهان برگزار می‌شود.
روناسی درباره برنامه‌های پیش روی هیئت ووشوی استان در سال جاری اظهار کرد: در تلاش هستیم تا با پیدا کردن یک اسپانسر، زمینه حضور تیم آقایان در لیگ برتر را فراهم آوریم. این تیم سال گذشته در رقابت‌های لیگ دسته یک آقایان کشور حضور داشت که توانست مجوز حضور در لیگ برتر را به دست آورد.
وی اضافه کرد: در سال جاری ووشو کاران اصفهانی به همراه تیم ملی در رقابت‌های آسیایی برونی شرکت می‌کنند.
رییس هیئت ووشوی استان اصفهان در پایان از بازگشت احتمالی شهربانو منصوریان به اصفهان خبر داد و گفت: شهربانو، در ابتدای سال جاری به دلیل توافقاتی که با هیئت ووشوی استان هرمزگان انجام داده بود، به این استان مهاجرت کرد ولی ما جلساتی را با مدیر کل اداره ورزش و جوانان در زمینه آماده کردن شرایط برای بازگشت او برگزار کردیم و از آنجایی که همسر شهربانو منصوریان شغلی نداشت و این موضوع دغدغه اصلی این ورزشکار بود، مقرر شد تا شغلی در باشگاه سپاهان به همسر او داده شود و منصوریان بار دیگر به اصفهان باز گردد.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس