روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ June 07 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

به بهانه انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران

سرلشکری از استان اصفهان

  • کد خبر 10349
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

نهمین سرلشکر سپاه (پس از رضایی، فیروزآبادی، صفوی، رشید، ایزدی، باقری، سلیمانی و جعفری) اصفهانی الاصل است و البته سپاه، فرماندهان اصفهانی کم نداشته است(استان اصفهان مدنظر است).

 به گفته مشاور ستاد فرماندهی کل قوا، بیش از ۵۰ درصد سرداران جنگ از اصفهان هستند. سردارانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که خون پاک شان، ضامن امنیت این آب و خاک شد. روزگاری «حسین خرازی» و «مصطفی ردانی پور» بودند که «شهادت» در روزگار عشق و حماسه و سال‌های دفاع مقدس، نصیب‌شان از جانفشانی و جان‌پناه شدن برای ایران و اسلام شد. سرداران پس از سال‌های جنگ هم کم نگذاشتند؛ «احمد کاظمی» حاج احمد جبهه‌ها، هنوز برای پریدن بال و پر داشت و بالاخره به آرزویش رسید و چندصدمین سردار اصفهانی سپاه بود که به قافله رفقای شهیدش پیوست آن هم در روزگاری که حرف از شهادت نبود(درست همان طور که آرزو کرده بود).و حالا فرماندهی سپاه به سردار سلامی رسیده است؛ سرداری از خطه گلپایگان. سرداری که یکی از ضد صهیونیست ترین هاست و «نتانیاهو» باید بیش از هر زمان دیگری، با کابوس ایران بخوابد و بیدار شود و البته بهتر است در کلاس شنا ثبت نام کند و نام «مدیترانه» را هم در خاطر داشته باشد. سردار سرلشکر سلامی، گفته بود راهبرد ما، محو اسراییل از جغرافیای جهان است. دیروز صفحه توئیتر فارسی اسراییل، تصویر زیبایی از بلندی‌های جولان به اشتراک گذاشته بود؛ تصویری از یک صبح رنگین کمانی در منطقه‌ای که متعلق به اسراییل نیست و آنها فقط بلدند با داشته های دیگران «پُز» بدهند!
سرداران شهید و زنده سپاه؛ اصفهانی و غیر اصفهانی همیشه یک آرزوی بزرگ داشته اند که تا رسیدن به آن شاید کمتر از 25 سال (خیلی کمتر) هم زمان باقی مانده باشد. «نابودی اسراییل» که  وعده حضرت روح اله بود و آرزوی «خرازی»ها و «همت»ها و «متوسلیان»ها و «مسلم خیزاب»ها . وقتی ائتلاف عبری-عربی-آمریکایی می خواهد ایران، ایران نماند، ما هنوز و همیشه به همت بلند سرداران‌مان دل‌خوشیم که در روزگار سختی، سیل، گرانی، اعتراض و اعتصاب و اختلاس و باقی قضایا، حواس‌شان به امنیت این مرزهای عزیزتر از جان باشد.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس