روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ May 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی 12 ساعت رخ داد حوادث خونین جاده‌ای اصفهان با 26 کشته و زخمی+تصاویر

  • کد خبر 10154
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۱/۱۱

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: طی 12 ساعت گذشته، در 3 حادثه در جاده‌های استان اصفهان 26 نفر از هم‌وطنانمان کشته و زخمی شدند.

غفور راستین امروز اظهار داشت: طی 12 ساعت گذشته، در 3 حادثه در جاده‌های استان اصفهان 26 نفر از هم‌وطنانمان کشته و زخمی شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان افزود: در حادثه اول شب گذشته حدود ساعت 20 در محدود شهرک صنعتی مورچه خورت، تصادف زنجیره‌ای تریلی با سمند، پژو 405، پراید و وانت منجر به مرگ 2 مرد و یک زن شد، همچنین 9 نفر نیز در این تصادف زنجیره‌ای مصدوم شدند که به بیمارستان گلدیس شاهین شهر انتقال پیدا کردند.

 
 

 

وی ادامه داد: در حادثه دیگر، ساعت 21:15 دقیقه تصادف سمند و پژو 206 در محور یاسوج سمیرم گردنه پشته 6 مصدوم برجای گذاشت، کدهای اعزامی به این سانحه یک واحد از اورژانس و یک واحد از هلال احمر بود که مصدومان را به بیمارستان سید الشهدا سمیرم منتقل کردند.

راستین یادآور شد: ساعت 2:57 دقیقه بامداد امروز نیز تصادف تریلی با خودرو ماکسیما در جاده بهارستان (بعد از قلعه شور) 11 مصدوم به همراه داشت، در این حادثه 4 مرد، 3 زن و 4 کودک دچار مصدومیت شدند که توسط سه واحد اعزامی اورژانس به بیمارستان‌های فارابی و کاشانی انتقال یافتند.

فارس

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس