روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ May 24 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

عمده‌ترین دلایل تصادفات اصفهان

  • کد خبر 10134
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۱/۰۹

رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته تاکنون انحراف به چپ و ناتوانی راننده در کنترل خودرو از مهم‌ترین دلایل تصادفات نوروزی در جاده‌های استان اصفهان بوده است.

سرهنگ حسین پور قیصری، در خصوص آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان اصفهان اظهار کرد: از بعدازظهر روز گذشته تاکنون به دلیل قطع بارندگی‌ها تردد در همه محورهای مواصلاتی استان اصفهان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر در مجموع ۳۰ فقره تصادف در محورهای استان اصفهان گزارش شده است، ادامه داد: یکی از این تصادفات فوتی بوده است.

رییس پلیس راه استان اصفهان افزود: این تصادف فوتی به دنبال برخورد دوو و پراید اتفاق افتاده است که دراین حادثه سه نفر فوت و سه نفر مجروح شدند.

وی اضافه کرد: علت وقوع این حادثه انحراف به چپ خودروی پراید بوده است.

سرهنگ پورقیصری با بیان اینکه انحراف به چپ خودرو و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو مهم‌ترین دلیل تصادفات نوروزی اصفهان بوده است، افزود: بر این اساس از رانندگان درخواست داریم در زمان تردد در جاده‌های استان اصفهان فاصله طولی را رعایت کرده و  با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

وی تصریح کرد: از آنجایی که موج دوم سفرها را پیش رو داریم حجم تردد در جاده‌های استان اصفهان افزایش خواهد یافت و از شهروندان می‌خواهیم نسبت به رانندگی ایمن برای حفظ جان خود و خانواده‌شان توجه بیشتری داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس