روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ July 03 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

ویژه برنامه‌ی نوروز ۹۸ باحضور مردم اصفهان در کنار زاینده رود

  • کد خبر 10041
  • تاریخ خبر ۱۳۹۷/۱۲/۲۶

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان از پخش ویژه برنامه‌ی تحویل سال نو از شبکه استانی اصقهان به مدت ۴ ساعت از پل خواجو با حضور مسافران و مردم اصفهان خبر داد.

بهرام عبدالحسینی مدیر کل صدا و سیما مرکز اصفهان گفت:: در ایام نوروز برنامه‌های شاد و مفرحی در نظر گرفته ایم. برنامه‌ی سال تحویل به صورت زنده به مدت ۴ ساعت از پل خواجو باحضور مسافرین و مردم اصفهان پخش خواهد شد.   
وی افزود: برنامه زنده " ناز نوروز " هر شب به مدت ۹۰ دقیقه و برنامه‌ی سفر به شهرستان‌ها با رویکرد آشنایی با آداب و رسوم، فرهنگ‌ها و مکان‌های دیدنی شهرستان‌های مختلف استان اصفهان تهیه و پخش می‌شود.
عبدالحسینی گفت:هر روز ۲ سریال جدید و هرشب یک فیلم سینمایی خواهیم داشت که لحظات شاد و مفرحی را برای هم وطنان به ارمغان خواهد آورد.
مدیر کل صدا و سیما مرکز اصفهان گفت:: معاونت خبر برای ایام نوروز ۹۸ باکس خبری ساعت ۲۰ را درنظرگرفته است و همچنین معاونت فضای مجازی هم برنامه‌های کوتاهی تهیه و پخش می‌کند.
وی افزود: در ایام نوروز ۹۸ گلچینی از برنامه‌های یک سال گذشته زنده رود و کی میاد ستاره چینی هم پخش می‌شود و برنامه دست چین با محوریت سرگرمی و تفریحی و شاد و مفرح هم دربرنامه‌های نوروزی قراردارد. 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس